НАШІ СТУДЕНТИ ТА УКРАЇНСЬКО-ІРАНСЬКИЙ БІЗНЕС-ФОРУМ

Студенти WIUU були перекладачами на  українсько-іранському бізнес-форумі, який відбувся 11 вересня 2017 року у ТПП України.

Україну відвідала делегація бізнесменів із Ірану на чолі з президентом Палати промисловості, надр та сільського господарства Ірану  паном Голаймхосейном Шафеї тапрезидентом Ірансько-Української ТПП  паном Хамідрезою Гаді.

Вступ до професії

Вступ до професії! Цього року – це перша екскурсія наших першокурсників до Coca Cola.

Привітання ректора

Дорогі студенти! Дорогі батьки і друзі студентів! Шановні колеги! Дорогі гості!

Я радий привітати всіх вас з початком навчання в нашому інституті та зі святом знань!

Ми вдячні вам за правильний вибір у вашому житті вищого навчального закладу – нашого університету! Саме тут ви зможете не тільки навчитися професії, але й стати дійсними громадянами світу.

Цього року наш університет відзначає 20-ту річницю свого існування у Незалежній Україні. І ми пишаємося здобутками нашого навчального закладу!

По-перше, ми дійсно є МІЖНАРОДНИМ УНІВЕРСИТЕТОМ, в якому навчаються і працюють громадяни багатьох країн світу. Студенти не тільки разом навчаються, але й набувають практичних знань і навичок, виховуються в умовах високої моралі та етики, готуються до життя і роботи в умовах глобального суспільства.

По-друге, ми є акредитованим як на національному, так і на міжнародному рівнях.

По-третє, серед співзасновників нашого університету є провідні університети світу.

По-четверте, саме наш університет має угоди і меморандуми про співпрацю і спільну діяльність з університетами США – Університет Конкордія штатів Вісконсин і Мічиган, Університет Міннісоти Крукстон, Університети штатів Оклахома та Індіана, а також провідні університети Європейського Союзу – Університети Німеччини Трієр, Вормс, Шиллер, Український Вільний Університет у Мюнхені, а також відомий державний Університет Кобленць-Ландау, з яким ми маємо спільну магістерську програму з менеджменту підприємництва, технологій та інновацій з можливістю отримання подвійного диплому наших університетів.

І, останнє, п’яте. Саме студенти і випускники нашого університету мають відмінні можливості для стажування в міжнародних компаніях в Україні та багатьох країнах світу, всі добре працевлаштовані і тепер працюють і живуть не тільки в Україні, але й у різних куточках світу.

Саме Якість одержаної освіти і реального працевлаштування є найголовнішим показником діяльності вищого навчального закладу. І ми в цьому показнику є успішним університетом.

Ми дійсно пишаємося нашими студентами і випускниками, нашими працівниками, інтернаціональним професорсько-викладацьким персоналом, українськими і зарубіжними діловими партнерами і друзями.

Бажаю всім студентам нашого університету гарно навчатися і стати кваліфікованими громадянами своїх країн та міжнародного співтовариства, а нашим випускникам – стрімкого кар’єрного зростання!

Щастя вам всім, успіхів і мирного життя!

Ректор УАГІ ВМУУ

проф. О.О.Романовський​