Eastern Europe FLEX-Ability

Нашу студентку Олександру Филипович, яка навчається за програмами «Бакалавр ділового адміністрування» (ВВА) та «Бакалавр з міжнародного бізнесу», було обрано для участі у семінарі  «EasternEurope FLEXAbility» – чотириденній конференції випускників  Програми обміну майбутніх лідерів (FLEX) з України, Естонії, Латвії, Литви, Молдови, Польщі та Румунії, яка відбулася 9–12 листопада 2017 року.

Програма майбутніх лідерів (FLEX) – це програма культурного обміну Бюро у справах освіти і культури Державного департаменту США, яка адмініструється в Україні організацією Американські Ради з міжнародної освіти (American Councils) за підтримки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України. Кожного року Американські Ради проводять тренінги, семінари й конференції для випускників програми з метою мотивації соціальних ініціатив у власних країнах.

Це наше студентське життя!

Пройшли змагання з плавання. Наші активні студенти ( юнаки та дівчата) змагалися у трьох видах плавання: брас, кроль і кроль на спині. Суддями змагань були Філатова З.І. – тренер, Сердюк Євгенія – Майстер спорту України з плавання ( марафони від 5 км), крос-контенентальний плавець (заплив через Босфор).
Переможцями стали серед дівчат : Арина Токаренко, Анжелі Арора, Руслана Зіміна, Анастасія Флягіна Наталія Сидоркіна; серед юнаків: Олександр Антонов, Іван Радченко, Назар Голота, Нікіта Казанков, Олексій Клименко, Ілля Чумак. Вітаємо переможців змагань!
Приносимо вибачення перед вболівальниками, які не змогли з технічних причин бути присутніми на змаганнях!
Будемо вдосконалюватися!

Стажування від L’Oreal

Похмура осінь за вікном – зовсім не причина для нудьги.
Хочеш наповнити кожен день цікавими завданнями, перспективними знайомствами, новими викликами й досягненнями?
Подавай резюме, щоб потрапити на стажування в L’ORÉAL.
До речі, наша компанія серед ТОП-20 найбільш насичених стажувань листопада!
Подробиці за посиланням: https://goo.gl/sDNLsc

Оголошення

Шановні студенти

Запрошуємо вас на змагання з плавання ,які відбудуться у суботу, 18.11.17 о 8.50 в басейні спортивного комплексу НПУ ім. М.П. Драгоманова.

Змагання будуть проходити в трьох стилях: брас, кроль та кроль на спині. Дівчата та хлопці змагаються окремо. Можна брати участь як в одному, так і у всіх трьох видах. Учасникам мати з собою все необхідне для плавання, вболівальникам – змінне взуття.

Нагадуємо, що плавання, як вид спорту, розвиває усі м’язи та дихальну систему, тож регулярні заняття будуть доречні при сидячому стилі життя!

Для участі в змаганнях записуйтесь в організаторів: В’ячеслав Журавльов і Ілля Чумак.

Чекаємо на васспортсмени!

Оголошення

Шановні студенти курсу «Американські студії» (American Studies). У понеділок 20 листопада об 11.00 в ауд. 2-4 відбудеться лекція «Industries of the Future and the Future of Work», яку читатиме Пол Томас, радник Ректора Українсько-американського університету Конкордіяю