На сьогоднішній день міжнародна освіта дуже важлива. Вона може відкрити багато дверей для студентів в професійний світ. Один із способів – це здійснюється через студентські мережі під час навчання в ВМУУ. Наші студенти отримують різноманітні функціональні знання. Випускники ВМУУ працюють в різних секторах бізнесу у державних та міжнародних компаніях. Свій великий освітній ресурс студенти також можуть використовувати для взаємозв’язків в соціальних мережах. ВМУУ приділяє велику увагу питанню працевлаштування студентів. Для цього проводяться різні заходи, де студенти і випускники можуть поспілкуватися.

ВМУУ зацікавлений в наданні допомоги нашим випускникам у їх професійному зростанні. З цих питань завжди можна отримати консультацію кандидата педагогічних наук, доцента Олександри Романовської, директора центру працевлаштування студентів та випускників ВМУУ.

Нижче перераховані компанії, місця стажування для наших студентів, де багато випускників ВМУУ продовжують працювати на постійній основі:

alumni-and-social-network