ПРОГРАМА ПОДВІЙНИХ ДИПЛОМІВ БАКАЛАВРАТУ  З ДЕРЖАВНИМ УНІВЕРСИТЕТОМ МІННЕСОТА КРУКСТОН (США)

Запршуємо наших студентів-бакалаврів та абітурієнтів на нову бакалаврську програму з державним Університетом Міннесота Крукстон (США) за спеціальностями:

у ВМУУ:

Менеджмент + BBA;
Міжнародний бізнес + BBA;
Міжнародні економічні відносини + BBA;

в Університеті Міннесота:

Accounting – Бухгалтерський облік
Entrepreneurship – Підприємництво
Finance – Фінанси
International Business – Міжнародний бізнес
Management – Менеджмент
Manufacturing Management – Менеджмент виробництва
Marketing – Маркетинг
Quality Management – Менеджмент якості
Sport and Recreation Management – Менеджмент спорту та відпочинку.

За запитом – інші спеціальності.

Спільна програма  надає студентам можливість навчатися в міжнародному середовищі, отримувати знання та навички в обох університетах-партнерах:

• Можливість отримання  двох (трьох) дипломів: один (два), виданий ВМУУ, та один, виданий університетом-партнером США.
  • Навчання в міжнародному середовищі та занурення  в переваги підприємництва, технологічних та управлінських інновацій, міжнародних компетенцій і навичок.
  • Робота з висококваліфікованими викладачами, які беруть участь у міжнародних спільних проектах.
  • Відсутні транспортні та візові витрати при он-лайн форматі.
  • Помірні витрати на здобуття ступеня від американського університету.

30 предметів (3 роки) студент вивчає у ВМУУ + держіспити, щоб мати право на український державний диплом.

10 предметів (у тому числі, мінімум 5 предметів протягом останнього семестру) програми вивчаються в  Університеті  Міннесота Крукстон он-лайн / стаціонарно, або комбінація цих варіантів.

ДИПЛОМИ:

1. Університету  Міннесота.
  2. Міжнародний диплом  BBA ВМУУ (акредитований FIBAA).
  3. Український державний диплом ВМУУ.

Вартість навчання в Університеті Міннесота Крукстон за рік:

US $ 10,180 (стаціонар)

US $ 11,351 (он-лайн).

Кінцеві терміни  подання заяв на навчання:

• Осінній стаціонар : п’ятниця, 21 липня.
  • Осінній он-лайн :  п’ятниця, 12 серпня.