ПРОГРАМА  ПОДВІЙНИХ ДИПЛОМІВ МАГІСТРА З ДЕРЖАВНИМ УНІВЕРСИТЕТОМ КОБЛЕНЦ-ЛАНДАУ (НІМЕЧЧИНА)

З цього року запрошуємо наших випускників-бакалаврів та магістрів на нову спільну магістерську програму, яку ми започаткували з державним Університетом Кобленц-Ландау (Німеччина) за спеціальностями:

у ВМУУМагістр з адміністрування бізнесом (МВА),

Магістр з менеджменту зовнішньоекономічної діяльності.

В Університеті Кобленц-ЛандауМагістр у галузі інформаційного менеджменту (підприємництво, технології та інноваційний менеджмент)

Програма пропонує студентам можливість навчатися в міжнародному середовищі, отримувати знання та навички в обох університетах.

Зокрема, у кінці цієї навчальної програми кваліфіковані студенти мають можливість отримати два (три) магістерські дипломи: один (два) диплом ВМУУ та один диплом Університету Кобленц-Ландау. Наприклад, студенти, що завершили перший етап у ВМУУ, можуть продовжити другий етап навчання в Університеті.

Студентів  скеровують  професори та викладачі через інтернет-платформу, і вони можуть підтримувати зв’язок з професорсько-викладацьким складом та іншими студентами.  Можливий варіант, що лекції он-лайн  будуть супроводжуватися лекціями в університетах. У кінці цієї програми   студенти пишуть магістерську роботу, яка, як правило,  виконується під наглядом двох викладачів: один з  рідного університету та один з Університету Кобленц-Ландау.

Короткий опис переваг:

  • Навчання в міжнародному середовищі та занурення  в переваги підприємництва, технологічних та управлінських інновацій, міжнародних компетенцій і навичок.
  • Робота з висококваліфікованими викладачами, які беруть участь у міжнародних спільних науково-дослідних проектах і можливість участі в урядових консультативних групах.
  • Відсутні транспортні та візові витрати.
  • Помірні витрати на адміністрування – німецькі університети в основному фінансуються державою, тому відсутня плата за навчання.

На базі ВМУУ студенти вивчають 50-70% предметів, проводять дослідницьку роботу та презентацію + державний іспит і захист магістерської роботи, якщо студент претендує на український державний диплом.

На базі Університету Кобленц-Ландау вивчається 50-30% курсів.

Магістерська робота та колоквіум проводяться спільно УКЛ та ВМУУ.

ДИПЛОМИ: 

1) Диплом Університету Кобленц-Ландау. 

2) Міжнародний диплом ВМУУ (акредитація FIBAA). 

3) Український  державний диплом.

Вартість:

У  ВМУУ – вартість навчання в магістратурі ВМУУ, державний іспит, адміністративний збір;

в Університеті Кобленц-Ландау – відсутня.

  • Студенти повинні офіційно зареєструватися в Університеті Кобленц-Ландау для участі в дослідженнях, як сказано вище. Тому у зв’язку з німецьким державним законодавством (§ 5 Abs. 1 Nr. 6 SGB V) усі студенти, які беруть участь у спільній магістерській  програмі повинні отримати німецьке медичне страхування протягом усього періоду навчання (35€  на місяць, 420€ на рік).
  • Відсутня плата за навчання на магістерській програмі, однак, студенти повинні оплатити чинні адміністративні збори – близько 900€.
  • Студенти будуть запрошені на  короткострокову практику до Німеччини для вивчення й отримання більш глибокого розуміння підприємницької екосистеми в Кобленці. Усі витрати на проїзд та проживання повинні бути покриті студентами. Університет Кобленц-Ландау надасть студенту лист-запрошення. Якщо з особистих причин студенти не можуть приїхати до Німеччини, як альтернативу вони матимуть можливість пройти  стажування в міжнародних компаніях в Україні.

Університет Кобленц-Ландау організує практику в Німеччині в форматі одного тижня (4-5 робочих днів) для групи з 10 і більше студентів.

Договір з університетом Кобленц-Ландау про подвійні дипломи -підписаний!