Вища школа управління охороною праці це польський навчальний заклад, що знаходиться в самому центрі міста Катовіце. Це місто є столицею Сілезької метрополії та центром найбільшої в Польщі промислової агломерації,  яка налічує чотири мільйони мешканців.

Вища школа управління охороною праці в місті Катовіце (WSZOP) – це сучасний навчальний заклад, в якому здійснюється підготовка фахівців за двома факультетами та гуманітарними, соціальними та технічними напрямами. Він діє відповідно до Болонської системи, яка використовується у всіх країнах ЄС. Керівництво університету надає великого значення інтернаціоналізації навчання: WSZOP співпрацює з багатьма університетами та науково-дослідними центрами в Польщі та за кордоном, реалізує міжнародні навчальні програми, стажування, дослідження в університетах Європейського Союзу та обмін студентами та викладачами.

ПРОГРАМА ПОДВІЙНОГО ДИПЛОМА МАГІСТРА З ВИЩОЮ ШКОЛОЮ УПРАВЛІННЯ ОХОРОНОЮ ПРАЦІ (КАТОВІЦЕ,  ПОЛЬЩА)

Цього року ВМУУ відкриває магістерську програму  з  Вищою школою управління охороною праці в місті Катовіце (Польща) – ВШУОП – за спеціальностями:
у ВМУУ Магістр з адміністрування бізнесом (МВА),

Магістр з менеджменту зовнішньоекономічної діяльності.

у ВШУОПМагістр з управління проектами,

Магістр з психології в міжнародному бізнесі.