Університет Конкордія Вісконсин (Мекуон, штат Вісконсин, США) виховує у студентів розум, тіло і дух вже більше 125 років, і пов’язан з Лютеранською Церквою Міссурі Синоду і системою університетів Конкордія.

Університет Конкордія Вісконсин регіонально акредитований Вищою Навчальною Комісією Північної Центральної Асоціації коледжів і шкіл (The Higher Learning Commission of the North Central Association of Colleges and Schools). Регіональні агентства з акредитації визнаються Департаментом освіти США в акредитації коледжів і університетів.

В інтересах встановлення відносин між Українсько-американським гуманітарним інститутом «Вісконсинський міжнародний університет (США) в Україні» і Університетом Конкордія Вісконсин був підписаний меморандум про порозуміння 13 вересня 2015 р. Сторони домовилися про спільну навчально-методичну діяльність та програми академічного обміну.

«Американські студії» – це новий курс, який допоможе студентам більше дізнатись про американську історію, освіту, культуру, бізнес, право, політику та соціальні стандарти.
Студенти мали можливість познайомитися з американською системою освіти.
Університет «Конкордія» штату Вісконсин (США) – один з найбільших в системі Конкордія в Америці. Сьогодні студентів з цим навчальним закладом познайомив його директор департаменту міжнародної освіти доктор Девід Бьорнер. Девід розповів про організацію американської вищої освіти на прикладі свого університету, адже віднині українські студенти мають можливість продовжити навчання в цьому Університеті