Даймонд FMS – дуже потужна система управління фінансами. Даймонд робить планування, бюджетування, консолідацію і звітність швидко і легко. Даймонд був розроблений колом дуже досвідчених фінансових експертів.Професіонали використовували весь свій досвід і знання, щоб побудувати найсучаснішу систему фінансового управління.

Ми з гордістю повідомляємо, що компанія Даймонд FMS у співпраці зУкраїнсько-американським гуманітарним інститутом «ВісконсинськийМіжнародний Університет (США) в Україні» провели курс Комп’ютерних Дисциплін ІІ, для студентів BBA.

Курс був направлений на те, щоб висвітлити тему бізнес-аналітики, за допомогою спеціально розробленого для стратегічного та фінансового аналізу програмного забезпечення – Diamond Financial Management System.Курс складався з 38 годин практичного навчання. 17 студентів почали курс та 12 студентів його закінчили. Один студент, що показав найкращі результати, був запрошений на стажування до офісу компанії в Києві.

Ми застосували нові методи навчання, щоб підвищити рівень знань студентів. Кожна часточка знань, що її отримала студенти, була отримана наполегливою та відданою працею.

Cтратегія Даймонд FMS – інвестувати в талановиту молодь. Курс висвітлював тему бізнес-аналітики та давав можливість побачити практичну діяльність фінансових механізмів компанії.

Сьогодні наші партнери Даймонд Україна -Анастасія Ружина – організували для наших студентів цікаву зустріч. Секретами аналізу фінансових звітів та прогнозування на реальних прикладах поділився Бернард Ельсман (Bernard Elsman) старший фінансовий консультант та власник Group BV, Diamond FMS BV.