HMC Projects в Україні – 2018

18 листопада відбувся відбірковий тур Британської стипендіальної програми для школярів “HMC Projects в Україні – 2018” у місті Києві.
Організаторами виступили Українсько-американський університет Конкордія та Асоціація керівників шкіл України. На заході були присутні учні 10-11 класів Києва, Дніпра, Тернополя та Харкова.

Це наше студентське життя!

Пройшли змагання з плавання. Наші активні студенти ( юнаки та дівчата) змагалися у трьох видах плавання: брас, кроль і кроль на спині. Суддями змагань були Філатова З.І. – тренер, Сердюк Євгенія – Майстер спорту України з плавання ( марафони від 5 км), крос-контенентальний плавець (заплив через Босфор).
Переможцями стали серед дівчат : Арина Токаренко, Анжелі Арора, Руслана Зіміна, Анастасія Флягіна Наталія Сидоркіна; серед юнаків: Олександр Антонов, Іван Радченко, Назар Голота, Нікіта Казанков, Олексій Клименко, Ілля Чумак. Вітаємо переможців змагань!
Приносимо вибачення перед вболівальниками, які не змогли з технічних причин бути присутніми на змаганнях!
Будемо вдосконалюватися!

 

Стажування від L’Oreal

Похмура осінь за вікном – зовсім не причина для нудьги.
Хочеш наповнити кожен день цікавими завданнями, перспективними знайомствами, новими викликами й досягненнями?
Подавай резюме, щоб потрапити на стажування в L’ORÉAL.
До речі, наша компанія серед ТОП-20 найбільш насичених стажувань листопада!
Подробиці за посиланням: https://goo.gl/sDNLsc

Оголошення

Шановні студенти

Запрошуємо вас на змагання з плавання ,які відбудуться у суботу, 18.11.17 о 8.50 в басейні спортивного комплексу НПУ ім. М.П. Драгоманова.
 
Змагання будуть проходити в трьох стилях: брас, кроль та кроль на спині. Дівчата та хлопці змагаються окремо. Можна брати участь як в одному, так і у всіх трьох видах. Учасникам мати з собою все необхідне для плавання, вболівальникам – змінне взуття.

Нагадуємо, що плавання, як вид спорту, розвиває усі м’язи та дихальну систему, тож регулярні заняття будуть доречні при сидячому стилі життя! 

Для участі в змаганнях записуйтесь в організаторів: В’ячеслав Журавльов і Ілля Чумак. 

Чекаємо на васспортсмени!

Оголошення

Шановні студенти курсу «Американські студії» (American Studies). У понеділок 20 листопада об 11.00 в ауд. 2-4 відбудеться лекція «Industries of the Future and the Future of Work», яку читатиме Пол Томас, радник Ректора Українсько-американського університету Конкордіяю
 

Запрошення від ректора на прийом з нагоди відкриття спільної магістерської програми з Університетом Кобленц-Ландау (Німеччина)

Шановні друзі та колеги!
Дорогі студенти та випускники!

Дякую за багато років плідної співпраці та вашої великої допомоги у розвитку вищої освіти України та інтеграції України в світовий демократичний світ.

Завдяки нашому співробітництву Українсько-американський гуманітарний інститут “Вісконсинський міжнародний університет (США) в Україні”, який відтепер називається
Українсько-американський університет Конкордія заснував успішну співпрацю зі США, Німеччиною, Великобританією, Польщею, Болгарією, Китайською Народною Республікою тощо.
Зараз ми пишаємося тим, що оголошуємо про відкриття спільної магістерської програми з подвійих дипломів з університетом Кобленц-Ландау (Німеччина).
Спільна програма поєднує в собі ступінь університету Кобленц-Ландау –
Магістр наук в галузі управління інформацією (підприємництво, технології та інноваційний менеджмент) та магістерські програми
Українсько-американського університету Конкордія / ВМУУ – Міжнародний менеджмент або MBA.

Ми запрошуємо вас взяти участь у відкритті – презентації програми, яка відбудеться 29 листопада 2017 року з 15.00 до 17.00
в Украінсько-американському університеті Конкордія / ВМУУ:
АДРЕСА та ТЕЛЕФОНИ:
Вул. Тургенєвська 8/14, кімната 2-4 (2-й поверх),
Київ, 01601, Україна
Електронна пошта: wiuu@wiuu.edu.ua
+ 380-44-236-90-85
+ 380-44-236-19-16
+ 380-50-331-42-95

Я буду вдячний за Ваше повідомлення щодо можливості бути разом з нами на презентації.

З великою повагою,
Олександр Романовський
Ректор Українсько-американського університету Конкордія / ВМУУ

Співпраця американської дипломатії з українським бізнес-середовищем.

7 листопада в конференційному комплексі СігмаБлейзер відбулась чергова зустріч членів Американсько-Української Ділової Ради з Надзвичайним та Повноважним Послом Сполучених Штатів Америки в Україні Марією Йовановіч, яка з 14 липня 2016 року обіймає цю посаду. Від українсько-американського інституту Конкордія на зустрічі булла присутня  декан факультету менеджменту та бізнесу, кандидат економічних наук  Процун Наталя.

Під час зустрічі розглядалися надзвичайно актуальні питання, що стосувались відносин між США до Україною. Звісно, першочергове питання стосувалося миру на Донбассі. Надзвичайний та Повноважний Посол чітко запевнила в масштабній підтримці української сторони. Також серед обговорюваних питань були підримка аграріїв, залучення інвестицій та, в цілому, урядова політика та всебічна підтримка України.

Серед запрошених гостей була велика кількість директорів міжнародних та національних компаній, що підтвердило тісну співпрацю американської дипломатії з українським бізнес-середовищем.

 

 

 

 

Українсько-американський гуманітарний інститут “Вісконсинський міжнародний університет (США) в Україні” відтепер називається – Українсько-американський університет Конкордія

Українсько-американський гуманітарний інститут “Вісконсинський міжнародний університет (США) в Україні”
відтепер називається – Українсько-американський університет Конкордія

Українсько-американський гуманітарний інститут «Вісконсинський міжнародний університет (США) в Україні» (назва обиралася більше двадцяти років тому згідно з умовами того часу і з тих пір не змінювалася, тому виглядає дещо нелогічною і перевантаженою, так само, як і назви багатьох українських вишів) відкрив двері першим студентам у 1997 році.

Двадцять перший раз випускники шкіл, ліцеїв, гімназій України та багатьох країн світу цього року віддали перевагу навчанню у міжнародному оточенні, переважно англійською мовою, без списування, без плагіату, без «ліквідації заборгованості», без лекцій та практичних (семінарів) як таких.
Протягом цих 20+ років у нас працювали викладачі та приїжджали запрошені викладачі (guest lecturers) зі США, Канади, Британії, Німеччини, Туреччини, Китаю, Індії, Австралії, Болгарії та інших країн світу.
Наші студенти та випускники представляють більше 30 країн світу.
Наші випускники працюють в успішних українських та міжнародних компаніях та організаціях, займаються власним бізнесом на всіх континентах земної кулі.
ВМУУ працює відповідно до ліцензії МОН України, має державну акредитацію програм бакалаврів та магістрів з менеджменту, міжнародного бізнесу та менеджменту зовнішньо-економічної діяльності. Програми бакалаврів та магістрів з адміністрування бізнесу (BBA та MBA) є акредитованими міжнародною незалежною агенцією FIBAA (Бонн, Німеччина), що визнається CHEA (США).
На нашому двадцять першому році наш давній партнер Університет Конкордія (Вісконсин/Анн Арбор) – Concordia University (Wisconsin / Ann Arbor) https://www.cuw.edu
https://www.cuaa.edu
став офіційним співзасновником Українсько-американського гуманітарного інституту «Вісконсинський міжнародний університет (США) в Україні». Для нас є великою честю, що наш співзасновник надав згоду використати в нашій новій назві слово-символ Конкордія! Значення слова Конкордія – консенсус, згода, злагода, погодження, мир – набуває все більшого значення і ваги в історичному розвитку світу, країн, суспільства і окремої людини. Наш Університет, який сьогодні називається – Українсько-американський університет Конкордія (Ukrainian-American Concordia University), буде і надалі забезпечувати якісну бізнес-освіту за найкращими міжнародними стандартами. Зміна назви університету не впливає на чинність дипломів.

Ласкаво просимо до Українсько-американського університету Конкордія, до програм подвійних дипломів з Університетом Міннесоти Крукстон (США), Університетом Кобленц-Ландау (Німеччина) та Вищою школою управління охороною праці в місті Катовіце (Польща).
Запрошуємо на програми інтернатури та обміну студентів з Університетом Конкордія Вісконсин / Анн Арбор (США), Університетом Трір (Німеччина), Університетом прикладних наук Вормз (Німеччина), Університетом менеджменту Варна (Болгарія).

Навчайтеся з нами в Україні та за кордоном!

Це наше студентське життя!

Заняття з фізичного виховання в спортивному комплексі!

Наукова діяльність

Жарова Л.В., завідувачка кафедри менеджменту ЗЕД та міжнародного бізнесу, доктор економічних наук, взяла участь в обоговренні презентації результатів дослідження сприйняття реформ громадянами України.
 
Дослідження «Критичне мислення проти популізму», ініційоване Центром економічної стратегії за підтримки Посольства Чеської Республіки в Україні, спирається на загальноукраїнське опитування громадян щодо сприйняття ключових реформ – земельної, пенсійної, освіти, системи охорони здоров’я та приватизації.
 
Захід відбувся 8 листопада в Українському кризовому медіа-центрі (Київ).
Blog Posts

The 20 latest Blog Posts

Portfolio
Pages

Available Pages

Categories
Monthly