Стажування від L’Oreal

Похмура осінь за вікном – зовсім не причина для нудьги.
Хочеш наповнити кожен день цікавими завданнями, перспективними знайомствами, новими викликами й досягненнями?
Подавай резюме, щоб потрапити на стажування в L’ORÉAL.
До речі, наша компанія серед ТОП-20 найбільш насичених стажувань листопада!
Подробиці за посиланням: https://goo.gl/sDNLsc

Оголошення

Шановні студенти курсу «Американські студії» (American Studies). У понеділок 20 листопада об 11.00 в ауд. 2-4 відбудеться лекція «Industries of the Future and the Future of Work», яку читатиме Пол Томас, радник Ректора Українсько-американського університету Конкордіяю

Кар‘єра та практика

Адміністрація академічного відділу ВМУУ взяла участь у Круглому столі «Напрямки співробітництва Л‘Ореаль Україна з університетами».
Ми дуже вдячні за багаторічну співпрацю Л‘Ореаль Україна та її генеральному директору – викладачу ВМУУ пану Марку Савчуку.

Форум у Торгово-промисловій палаті України

Автор оригінального тексту англійською мовою: Діала Саллам
Відбувся черговий форум у Торгово-промисловій палаті України, і я, студентка факультету бізнесу, із задоволенням відвідала цей форум як перекладач для неангломовних підприємців.
У рамках свого головування в Діловій раді Організації чорноморського економічного співробітництва у другій половині 2017 року, Торгово-промислова палата України провела зустріч Ділової ради ОЧЕС з участю представників ділових і дипломатичних кіл країн-членів ОЧЕС: Азербайджану, Албанії, Болгарії, Вірменії, Греції, Грузії, Молдови, Росії, Румунії, Сербії, Турції та України.
Форум завершився плануванням майбутнього співробітництва, обговоренням підприємницьких ідей та обміном контактною інформацією для укладання угод із подальшої економічної співпраці.

Відкриття Прогами американських студій

3 жовтня 2017 року в Американському домі в Києві відбулося відкриття Програми американських студій (ПАС).

ПАС була створена ВМУУ спільно з нашими партнерами – Національним педагогічним університетом ім. М. Драгоманова (Київ, Україна), Університетом Конкордія Вісконсин / Анн Арбор (США), Університетом Міннесоти Крукстон (США), американськими організаціями та компаніями.

Доктор Елейн Сарао – радник ректора ВМУУ, доктор Девід Бірнер – директор університету Конкордія Вісконсин / Анн Арбор, пан Пол Томас – експерт американського та українського бізнесу – приїхали зі США до Києву для участі у відкритті та розвитку програми. Пані Мішель Крістоферсон – Університет Міннесоти Крукстон – взяла участь у заході по скайпу з Крукстону.

Студентів, викладачів та гостей привітали наші американські партнери, студенти ВМУУ та наша випускниця – пані Елізабет Нудельман.