Переможці Олімпіади з ділової англійської мови – 2017.

Place Name & Affiliation Total Score BEC Awards
1 Мельник Данііл / Melnyk, Daniil

10 клас, гімназія №86 “Консул”, Київ

182
  • Highest BEC Score / переможець Олімпіади
  • Stage 1 Winner / переможець у І турі;
  • 2nd Best Presentation (Topic: “American Airlines Group”) / другий найкращий бал у другому турі
1 Тараторін Микита / Taratorin, Mykyta

10 клас, Печерська Міжнародна Школа, Київ

179
  • 2nd Highest BEC Score / другий найвищий результат за сумою І і ІІ турів
  • 2nd Best Test Result / другий найвищий бал за тестуванням
  • Stage 2 Winner (Topic: “Window into Democracy”) / переможець у ІІ турі
2 Солодкий Андрій / Solodkyi, Andrii

11 клас, школа №115, Київ

172
  • 3rd Highest BEC Score / третій найвищий результат за сумою І і ІІ турів
  • High Test Score
  • Stage 2 Winner (Topic: “Ferrero SPA”) переможець у ІІ турі
2 Грищук Ксенія / Hryshchuk, Kseniia

10 клас, гімназія №86 “Консул”, Київ

170
  • 4th Highest BEC Score / четвертий найвищий результат за сумою І і ІІ турів
  • 2nd Best Presentation (Topic: “Danone Corporation”) / другий найкращий бал у другому турі
2 Іщенко Марія / Ishchenko, Mariia

Grade 11, Bodwell High School, Vancouver

169
  • 5th Highest BEC Score / п’ятий найвищий результат за сумою І і ІІ турів
  • 3rd Best Test Result / третій кращий результат у першому турі
  • 3rd Best Presentation (Topic: “Restaurant Chain Cocao70”) / третій кращий результат у ІІ турі
3 Сергієнко Кароліна / Serhienko, Karolina

11 клас, Броварська спец. школа №5, Бровари

166
  • 6th Highest BEC Score / шостий найвищий результат за сумою І і ІІ турів
  • Stage 1 Winner / переможець у І турі; найвищий бал за тестуванням
  • Presentation Special Award: “Maturity and Inspiration (Topic: “Domino’s Pizza”)
3 Флягіна Анастасія / Fliahina, Anastasiia

11 клас, школа №22, Дніпро

161
  • 7th Highest BEC Score / сьомий найвищий результат за сумою І і ІІ турів
  • 3rd Best Test Result = 3rd Highest Test Score / третій кращий результат у першому турі

Спеціальні нагороди

Шмагун Валерія
Shmagun, Valeriia
11 клас, Броварська спец. школа, Бровари
152 Спеціальний приз: “Persistence and diligence
Єршова Катерина
Yershova, Kateryna
11 клас, гімназія №3, Миколаїв
144 3rd Best Presentation (Topic: “Success: Business Molodost”) / третій кращий результат у ІІ турі
Абакшина Даря
Abakshyna, Daria
11 клас, гімназія №86 “Консул”, Київ
144 3rd Best Test Result / третій кращий результат у першому турі
Калініченко Віктор
Kalinichenko, Viktor
11 клас, гімназія №86 “Консул”, Київ
140 Спеціальний приз: “Persistence and diligence
Джрагацпанян Валерія
Dzhragatspanian, Valeriia
2 курс, ЧНУ ім. Петра Могили, Миколаїв
138 Presentation Special Award: “Winning Delivery Manner (Topic: “Pepsi-Cola”)
Супрунчук Максим
Suprunchuk, Maksym
2 курс, ЧНУ ім. Петра Могили, Миколаїв
134 Presentation Special Award: “Freedom & Fluency of Expression (Topic: “Mars Inc.”)
Савінова Діана
Savinova, Diana
11 клас, Броварська спец. школа №5, Бровари
134 Спеціальний приз: “Persistence and diligence
Пилипенко Владислав
Pylypenko, Vladyslav
11 клас, школа №3, Чернігів
133 Presentation Special Award: “Visual Aids Consistency & Design (Topic: “Youth Connection”)
Грищук Микита
Hryshchuk, Mykyta
11 клас, гімназія №86 “Консул”, Київ
130 Спеціальний приз: “Persistence and diligence
Пушкар Артем
Pushkar, Artem
10 клас, Олександрівська гімназія, Суми
129 3rd Best Test Result / третій кращий результат у першому турі
Лебєдєва Марія
Lebiedieva, Mariia
11 клас, гімназія №86 “Консул”, Київ
108 Спеціальний приз: “Persistence and diligence
Петров Поль
Petrov, Paul
11 клас, гімназія №86 “Консул”, Київ
86 Спеціальний приз: “Persistence and diligence
Потапова Поліна
Potapova, Polina
10 клас, школа №115, Київ
76 3rd Best Test Result / третій кращий результат у першому турі
Каленчук Микола
Kalеnchuk, Mykola
53 Спеціальний приз: “Persistence and diligence

Загальні результати

# Name Grade, School, City Test Score
(max 100)
Presentation
Score
(max 100)
Total Score
(max 200)
1     Мельник Данііл

Melnyk, Daniil

10 клас, гімназія №86 “Консул”, Київ 85 97 182
2     Тараторін Микита

Taratorin, Mykyta

10 клас, Печерська Міжнародна Школа, Київ 81 98 179
3     Солодкий Андрій

Solodkyi, Andrii

11 клас, школа №115, Київ 74 98 172
4     Грищук Ксенія

Hryshchuk, Kseniia

10 клас, гімназія №86 “Консул”, Київ 73 97 170
5     Іщенко Марія

Ishchenko, Mariia

Grade 11, Bodwell High School, Vancouver 77 92 169
6     Сергієнко Кароліна

Serhienko, Karolina

11 клас, Броварська спец. школа №5, Бровари 85 81 166
7     Флягіна Анастасія

Fliahina, Anastasiia

11 клас, школа №22, Дніпро 77 84 161
8     Шафранський Віктор

Shafranskyi, Viktor

10 клас, гімназія №86 “Консул”, Київ 68 85 153
9     Оводенко Олена

Ovodenko, Olena

11 клас, Броварська спец. школа №5, Бровари 70 83 153
10   Шмагун Валерія

Shmagun, Valeriia

11 клас, Броварська спец. школа №5, Бровари 73 79 152
11   Гавриш Галина

Havrysh, Halyna

11 клас, Броварська спец. школа №5, Бровари 68 83 151
12   Джикія Неллі

Dzhykiia, Nelli

11 клас, школа №115, Київ 75 70 145
13   Єршова Катерина

Yershova, Kateryna

11 клас, гімназія №3, Миколаїв 53 91 144
14   Абакшина Дар’я

Abakshyna, Daria

11 клас, гімназія №86 “Консул”, Київ 76.5 67 144
15   Андруцакі Ігор

Andrutsaki, Ihor

11 клас, Вінницький технічний ліцей, Вінниця 74 68 142
16   Калініченко Віктор

Kalinichenko, Viktor

11 клас, гімназія №86 “Консул”, Київ 75 65 140
17   Джрагацпанян Валерія

Dzhragatspanian, Valeriia

2 курс, ЧНУ ім. Петра Могили, Миколаїв 59 79 138
18   Солодовнік Олександр

Solodovnik, Oleksandr

10 клас, гімназія №86 “Консул”, Київ 65 73 138
19   Козлова Анастасія

Kozlova, Anastasiia

10 клас, гімназія №86 “Консул”, Київ 74 63 137
20   Власюк Тетяна

Vlasiuk, Tetiana

10 клас, гімназія №86 “Консул”, Київ 74 62 136
21   Савінова Діана

Savinova, Diana

11 клас, Броварська спец. школа №5, Бровари 62 72 134
22   Супрунчук Максим

Suprunchuk, Maksym

2 курс, ЧНУ ім. Петра Могили, Миколаїв 65 69 134
23   Королюк Катерина

Koroliuk, Kateryna

11 клас, школа №115, Київ 73 61 134
24   Пилипенко Владислав

Pylypenko, Vladyslav

11 клас, школа №3, Чернігів 58 75 133
25   Демків Олег

Demkiv, Oleh

1 курс, ЧНУ ім. Петра Могили, Миколаїв 61.5 68 130
26   Грищук Микита

Hryshchuk, Mykyta

11 клас, гімназія №86 “Консул”, Київ 74 56 130
27   Пушкар Артем

Pushkar, Artem

10 клас, Олександрівська гімназія, Суми 77 52 129
28   Лопасов Олександр

Lopasov, Oleksandr

1 курс, ЧНУ ім. Петра Могили, Миколаїв 58 66 124
29   Роля Полiна

Rolia, Polina

9 клас, школа №125, Київ 62.5 61 124
30   Комишник Юліана

Komyshnyk, Yuliana

10 клас, Миколаївський муніципальний колегіум умені В. Д. Чайки (№38), Миколаїв 58 64 122
31   Авраменко Кирило

Avramenko, Kyrylo

10 клас, гімназія №86 “Консул”, Київ 61 61 122
32   Бруквенко Євгенія

Brukvenko, Yevheniia

10 клас, гімназія №86 “Консул”, Київ 62 60 122
33   Калініченко Олександра

Kalinichenko, Oleksandra

10 клас, гімназія №86 “Консул”, Київ 59 59 118
34   Голуб Ангеліна

Holub, Angelina

2 курс, ЧНУ ім. Петра Могили, Миколаїв 61.5 53 115
35   Амреш Кетрін

Amresh, Kathryn (?)

10 клас, ЖЕЛ 24, Житомир 49 64 113
36   Лебєдєва Марія

Lebiedieva, Mariia

11 клас, гімназія №86 “Консул”, Київ 60 48 108
37   Янковська Анна

Yankovska, Anna

9 клас, школа №125, Київ 41 61 102
38   Гулевата Iрина

Hulevata, Iryna

9 клас, школа №125, Київ 35 61 96
39   Боровкова Аліна

Borovkova, Alina

10 клас, школа №115, Київ 69 27 96
40   Петров Поль

Petrov, Paul

11 клас, гімназія №86 “Консул”, Київ 48 38 86
41   Бондаренко Владислава

Bondarenko, Vladyslava

Кагарлицька ЗОШ 1-3 ступенів №3, Київська обл., Кагарлик 44 40 84
42   Мудра Яна

Mudra, Yana

2 курс, ЧНУ ім. Петра Могили, Миколаїв 38 44 82
43   Шурбіна Валерія

Shurbina, Valeriia

10 клас, Миколаївський муніципальний колегіум умені В. Д. Чайки (№38), Миколаїв 26 52 78
44   Потапова Поліна

Potapova, Polina

10 клас, школа №115, Київ 76 76
45   Шепель Ксенія

Shepel, Kseniia

11 клас, Економіко-правовий ліцей, Київ 49 25 74
46   Золота Аріна

Zolota, Arina

10 клас, Олександрівська гімназія, Суми 31 42 73
47   Зайцева Анна

Zaitseva, Anna

9 клас, Києво-Печерський ліцей №171 “Лідер”, Київ 67 67
48   Бабаєва  Анна

Babaieva, Anna

11 клас, гімназія №5, Полтаська обл., Кременчук 65 65
49   Новосьолова Катерина

Novosiolova, Kateryna

1 курс, ЧНУ ім. Петра Могили, Миколаїв 64 64
50   Ерсьозоглу Бейза

Ersozoglu, Beiza

9 клас, Міжнародна школа “Меридіан”, Київ 62 62
51   Бойчук Анна

Boichuk, Anna

9 клас, школа №125, Київ 61.5 62
52   Максимова Катерина

Maksymova, Kateryna

9 клас, Києво-Печерський ліцей №171 “Лідер”, Київ 61 61
53   Шарвадзе Oлександра

Sharvadze, Oleksandra

9 клас, гімназія №178, Київ 61 61
54   Курявий Віктор

Kuriavyi, Viktor

1 курс, МНУ iм. В.О.Сухомлинського, Миколаїв 60 60
55   Радчук Ананстасія

Radchuk, Anastasiia

2 курс, ЧНУ ім. Петра Могили, Миколаїв 58 58
56   Маммадова Манзар

Mammadova, Manzar

9 клас, Міжнародна школа “Меридіан”, Київ 56 56
57   Голубовська Олександра

Holubovska, Oleksandra

9 клас, школа №125, Київ 54 54
58   Колобов Ілля

Kolobov, Illia

11 клас, школа №1, Українка 54 54
59   Каленчук Микола

Kalеnchuk, Mykola

11 клас, Баришівський

р-н, с. Рудницьке

53 53
60   Підлужна Владислава

Pidluzhna, Vladyslava

9 клас, Києво-Печерський ліцей №171 “Лідер”, Київ 52 52
61   Самохвалова Марія

Samokhvalova, Mariia

9 клас, Києво-Печерський ліцей №171 “Лідер”, Київ 47 47
62   Маммадова Нурія

Mammadova, Nuriya

9 клас, Міжнародна школа “Меридіан”, Київ 45 45
63   Симчук Артем

Symchuk, Artem

1 курс, МНУ iм. В.О.Сухомлинського, Миколаїв 45 45
64   Козуб Андрій

Kozub, Andrii

11 клас, школа №1, Українка 41 41
65   Вовк Діана

Vovk, Diana

9 клас, Києво-Печерський ліцей №171 “Лідер” 40 40
66   Лукашова Вероніка

Lukashova, Veronika

11 клас, спеціалізована школа №159, Київ 37 37
67   Воловик Віктор

Volovyk, Victor

36 36
68   Паршак Ольга

Parshak, Olha

11 клас, школа №1, Київ 33.5 34
69   Фатахі Данііл

Fatakhi, Daniil

9 клас, Києво-Печерський ліцей №171 “Лідер”, Київ 33 33
70   Лозова Людмила

Lozova, Liudmyla

9 клас, Києво-Печерський ліцей №171 “Лідер”, Київ 32 32
71   Халатян Суcaнна

Khalatian, Susanna

9 клас, Києво-Печерський ліцей №171 “Лідер”, Київ 31 31
72   Пурiй Яна

Purii, Yana

9 клас, школа №274, Київ 30 30
73   Харченко Марiя

Kharchenko, Mariia

9 клас, школа №125, Київ 29 29
74   Гончаренко Катерина

Honcharenko, Kateryna

школа №96, Київ 19 19