Європейський фонд “За заслуги перед Європою”

28 березня 2014 року ВМУУ нагороджений дипломом за європейські заслуги в об’єднанні народів Європи в умовах свободи – миру – братства.

Фонд за Заслуги перед Європою ” вживатиме всі необхідні дії , які допомагають полегшити європейську свідомість щодо необхідності поступового здійснення рішень Європейського Союзу з розвитку  розуміння гуманістичного покликання і відзначати європейські заслуги конкретним Визнанням “. FrançoisVisine (1922 – 1998), засновник Фонду.

Нагороди Фонду за Заслуги перед Європою є даниною поваги до різноманітних форм боротьби номінантів у справі об’єднання і зміцнення Союзу народів Європи в умовах свободи, миру і братерства.

european-merit

Нагорода Кабінета Міністрів України

gramota-km

Грамота Міністерства Освіти і Науки України

gramota-mon

Сертифікат за заслуги

В листопаді 2011 року Німецько–українське товариство з економіки і науки нагородило Вісконсінський Міжнародний Університет (США) в Україні сертифікатом за заслуги за зразкову співпрацю заради взаємозв’язку між Україною і Німеччиною.

sertificate-for-merit

УАГІ ВМУУ внесено до Державного реєстру наукових установ, яким надається підтримка держави

04 квітня 2013 р. Українсько-американський гуманітарний інститут «Вісконсинський міжнародний університет (США) в Україні» (УАГІ ВМУУ) внесено до Державного реєстру наукових установ, яким надається підтримка держави.

Це підтвердження високого статусу інституту в науковій діяльності.

certificateНаші звязки зі штатом Вісконсін (США).

citation-by-the-assembly

office-of-the-governor