Кожного року Українсько-американський гуманітарний інститут «Вісконсинський міжнародний університет (США) в Україні» відчиняє свої двері для здібної молоді, яка згодом неодмінно стане інтелектуальною елітою України.

Наш інститут – унікальний навчальний заклад, спрямований на підготовку фахівців, які здатні працювати в міжнародних компаніях та керувати міжнародним бізнесом. Ми одні з перших розпочали підготовку менеджерів із зовнішньоекономічної діяльності, які отримують два дипломи державного та міжнародного зразків. Тому навчання в нашому ВНЗ здійснюється двома мовами –  англійською й українською.

За останні 15 років інститут випустив понад 500 фахівців, які практично всі працевлаштовані. Сьогодні наші випускники працюють у таких компаніях:

• ACC in Ukraine
  • L`Oreal Ukraine
  • Pfizer
  • Samsung Electronics Ukraine, LLC
  • Instarlogistics
  • Nivea Ukraine

Ви закінчили загальноосвітню середню школу, професійно-технічне училище, технікум або коледж, одержали атестат про повну загальну середню освіту або диплом молодшого спеціаліста й хочете продовжувати навчання. Перед вами складне завдання: вирішити, куди піти вчитися, яку спеціальність обрати. Необхідно вибрати з багатьох єдину, яка б відповідала інтересам і смакам, можливостям та знанням, була б потрібна й сьогодні, і в майбутньому, а також вирішити, де її здобути.

Тих вступників, яких цікавить у майбутньому робота в міжнародних компаніях або компаніях, які пов’язані з міжнародними економічними відносинами, я запрошую до нашого навчального закладу.

Якщо Ви вирішили стати фахівцем із зовнішньоекономічної діяльності та міжнародного бізнесу, приходьте до нас!

Я бажаю вам правильного вибору майбутньої спеціальності, перемоги в конкурсі та успішного навчання в нашому інституті.

Нехай ваші бажання збудуться.

З найщирішими вітаннями

ректор, доктор економічних наук, доктор педагогічних наук, професор

Романовський О.О.